Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kuka vo Vlae

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Dom Lux 09 Maj 15:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
ID. 3490

Izdavame kukja vo Vlae so dvorna povrsina od 1000m2, so 5 spalni sobi,4 kupatila, galerija, parking za 3 vozila,garaza, letna kujna, video nadzor, alarm.
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Dom Lux
Se iznajmuva dukani vo strog Centar -
Luxury apartment for rent in Center 550 ЕУР
Kuka od 220m2 so dvor 600m2 vo D Gruev 120 000 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 230 ЕУР
Në fillim