Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namestena kuka vo Skopje

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Прима Каза 21 Mar 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Прима Каза
Se izdava prazen stan kaj Katolicka 160 ЕУР
Se izdava 100m2 deloven prostor vo Centar 500 ЕУР
Ubav 2-soben stan vo G.Petrov 38 200 ЕУР
Se izdava preubav trosoben stan vo Centar 450 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
sifra 962 K. Voda (Cementara) se izdava kuka 60m2 prizemje i kat, trosobna. Greenje so klima. Se izdava namestena. Cena 200 evra.
Прима Каза
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул. Климент Охридски бр.66/1/3а Tregoje në hartë
076420777 , 023231616
https://www.primacasa.com.mk
Прима Каза
076420777 , 023231616
Прима Каза
IZDAVAME ODLICEN STAN VO BLOKOVITE GRADSKI DZID 300 ЕУР
Se izdava preubav stan 102m2 vo Centar 450 ЕУР
Se izdava stan moze i deloven 3-soben Aerodrom 230 ЕУР
Se izdava cetvorosoben namesten stan vo Centar 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione