Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava opremena kuka 150m2 Zlokukani

900 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novel Nedviznosti 18 Pri 12:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
Sifra: C0610
Se izdava opremena kuka vo Zlokukani, so vkupna povrsina od 150m2. Kukata e na prizemje, raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 3 spalni sobi, 2 banji, 2 terasi, dvor 500m2.
Mesecna zakupnina: 900 evra + mesecni trosoci

www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Vizitoni faqen e biznesit tonë
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Tregoje në hartë
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
Se izdava 2 sob namesten stan Aerodrom 220 EUR
Se izdava nov 2 soben namesten stan Centar 400 EUR
Se izdava dvosoben stan vo Debar Maalo, 63m2 250 EUR
Se izdava opremen kancelariski prostor Centar 350 EUR
Në fillim