Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava sprat od kuka so poseben vlez

Jepet me qera nga: ilina 10 Shk 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
se izdava sprat od kukja 70m2, celosno opremen, so dve tarasi i ima poseben vlez :D
Leaflet
Në fillim