Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prazna kuka vo Taftalidze

7 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 22 Tet 09:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Dvosoben stan Taftalidze Mlecen 60 000 ЕУР
Ekskluzivno stan od 160m2 vo Centar 152 000 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
POVOLNO STAN VO AERODROM 73 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Shkup
Се продава празна куќа од 450м, со распоред 6 двособни стана, 1 трособен стан, 1 гасоњера , 90м2 сутерен.обезбеден паркинг за 7 возила.
Шифра 1258
Повеќе инфо на 077 700 236 Антонија
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 077/700-236
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan od 61m2 vo Centar 350 ЕУР
STAN VO KAPISTEC 58 800 ЕУР
Se iznajmuva stan od 36m2 vo Strog Centar 250 ЕУР
SE IZDAVA TOP GARSONJERA VO KOZLE 150 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione