Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam sprat od kuka so poseben vlez

Jepet me qera nga: Dobre 12 Dhj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Shtip
Se izdava sprat od kukja so poseben vlez,poseben strujomer,internet...
Në fillim