Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva kuka vo centar na Stip

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mite 03 Pri 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shtip
*vednas vselliva
*pogodna za 4-5 cleno semejstvo
Leaflet
Në fillim