Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva sprat od kuka

160 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Victory 16 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shtip
Се Изнајмува Стан
Наместен со сите потребни елементи 70 м2
Станот е во одлична кондиција
има комплетно уредена кујна
Микробранова печка
електричен шпоред со фурна
машина за садови
и потребен инвентар
клими во сите соби
термо печка за греење,
Опремено купатило
болјер
машина за перење алишта
спална соба со два одделни кревети
со клима уред и греалици за греење.
спратот е со
една дневан соба со кујна,
спална соба
купатило и
ходник со чевларник и закачалка
има објектот балкон
на располагање има и
правосмукалка, сушара за алишта.
има достапен паркинг простор.
Контакт теелефон
077 951 234
070 210 381
Në fillim