Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sprat od kuka 120m2 vo Senjak 3 poseben vlez

0 MKD

Jepet me qera nga: Jane 19 Shk 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
sprat od kuka vo senjak 3 so poseben vlez, extra namesten, 120 kvadrata, 3 spalni i salon so trpezarija , kujna
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione