Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva sprat od kuka vo Veles

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Olga 28 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Veles
Изнајмувам спрат од куќа,на приземје,не луксузно опремен, близу Вила Зора.Три соби ,летна кујна со купатило.
Leaflet
Në fillim