Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARA KUKA ZA IZNAJMUVANJE NA PODOLG PERIOD

0 MKD

Kërkohet me qera nga: Дуле 21 Gush 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
БАРАМ КУЌА ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ПОДОЛГ ВРЕМЕНСКИ ПЕРИОД ДО 150 М2 ВО НАСЕЛБА ЦРНИЧЕ ,ПРЕДНОСТ АКО Е "РИЛСКИ КОНГРЕС"
КОНТАКТ 075 444452 -ДУЛЕ
Дуле
075444452
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione