Shpallja e kompanisë Publikuar: Nën 29 2023 02:11

Kapital kuka so dvor i pogled na ezero vo Cekostina

EUR

Publikuar: Nën 29 02:11
Shikime: 14
Куќа со дворно место на прекрасна местоположба во населба Чекоштина.
Куќата има воодушевувачки поглед кон: Охридското езеро, град Охрид и град Струга, а од задната страна гледа накај хотелот " Сончева порта ".
Прекрасниот поглед дава чувство на спокој и интимност.
Куќата е во завршна фаза, а квадратурата на истата изнесува 80 мкв.
Земјиштето околу куќата изнесува 720 мкв.
Прекрасно место на едно од најубавите локации во Охрид, совршено за фамилијарно домување или времен туристички престој.
Përshkrimi i linkut

Агенција за недвижности Капитал Охрид

Посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот;
Спроведување на целокупна купопродажана административно правна постапка и тоа: 
-Пред договор
Главен договор
Адвокат
Нотар
Управна постапка за проценка и плаќање на данок на промет
Промена на корисник во ЕВН и комунални претпријатија и заедничко одржавање со сравнување  на сметки со 0 состојба
Катастарска документација
Проценка на  недвижен имот
Геодетски услуги
Останата потребна документација и постапка во врска  со недвижен имот.
Стручни совети и консалтинг за пазарот на недвижности
Маркетинг услуги
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

ТЦ Амам локал 244 - Охрид Tregoje në hartë

078232-047 071321-001

https://www.kapitalohrid.mk

nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот;
Спроведување на целокупна купопродажана административно правна постапка и тоа: 
-Пред договор
Главен договор
Адвокат
Нотар
Управна постапка за проценка и плаќање на данок на промет
Промена на корисник во ЕВН и комунални претпријатија и заедничко одржавање со сравнување  на сметки со 0 состојба
Катастарска документација
Проценка на  недвижен имот
Геодетски услуги
Останата потребна документација и постапка во врска  со недвижен имот.
Стручни совети и консалтинг за пазарот на недвижности
Маркетинг услуги

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione