Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Lazaropole

0 MKD

Shitet nga: Kole 09 Mar 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Dibrë
Kuka na 2 sprata vo Lazaropole. Informacii ponedelnik, vtornik, sreda od 18-20h
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione