Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Shtepi ne qender Debar

Shitet nga: benz 19 Dhj 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Dibrë
shtepia esht ne qender
Leaflet
Në fillim