Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vikendica kaj Debarsko ezero

0 EUR

Shitet nga: Avni Duraku 13 Jan 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ngrohje
Komuna
Dibrë
Se prodava vikendica so kompletna dokumentacija kaj mesnosta Manastirec Debarsko ezero.
Avni Duraku
070241004
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione