Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka 350m2 vednas do centarot na gradot

1 EUR

Shitet nga: Adriana 06 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
se prodava kuka od 350m2 bednas do igralisteto kozuf vo mirna okolina na dve ulici od centarot na gradot. Kukata poseduva podrum +3 sprata od koi podrumot i dvata sprata se so poseben vlez. Prviot sprat e vednas vseliv. Kukata ima centralno greenje na site 3 sprata od koi swkoj sprat ima posebna instalacija. Kukata w pogodna za izdavanje.
Adriana
078448638
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione