Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 140m2 vo Gevgelija

25 000 EUR

Shitet nga: Виолета 07 Maj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Се продава куќа во Гевгелија од 140 м2 и двор 150 м2. Цената е фиксна.
Виолета
075291311
Leaflet
Në fillim