Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Gevgelija

0 MKD

Shitet nga: .... 24 Gush 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се продава енергетско ефикасна куќа,година на градба 2010/2011,пвц прозори и врати Комерлинк, буков паркет, мермер плочки, централен бојлер 180л со инсталација за соларна и парно и целосна инсталација за парно греење.
Куќата има 261м2 со 26м2 гаража и 360м2 дворно место со целосна изведба на атмосферска канализација.
Moжна замена за стан во Скопје со ваша доплата.
Вкупна површина на целиот плац 500м2 со целосна и чиста документација.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione