Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dolna Banica

30 000 EUR

Shitet nga: Zekir Maksuti Dje 01:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Gostivar
Stara Kuka i Dvor
Zekir Maksuti
0041795544665
Në fillim