Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka i plac 1800m2 Zdunje Raven

230 000 EUR

Shitet nga: Top Point mg 31 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Gostivar
Se prodava Kukja i plac od 1800 m/2 na sam pat Zdunje- Raven .Za poveke info 078 222 334
Top Point mg
078222334
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione