Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 350m2 vo Gostivar

88 000 EUR

Shitet nga: Top Point 23 Dhj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Gostivar
Se prodava Kukja 350m/2 vo blizina na restoran Albis


https://www.facebook.com/Top.Point.Multi.Group
Top Point
078 22 23 34
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione