Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka na glavna ulica vo Dutlok

0 EUR

Shitet nga: Куќа 14 Korr 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Gostivar
kucata e cvrsta gradba celosno e renovirana ima 4 ploci ,podrumi dva sprata i potkrovje kucata e 315m2 , a povorshinski dvor ima 400m2,,nova instalacija na struja na voda oprema za parno komplet i podno greejne priprema na solar dva wc gore ima 4 sobi i wc dole ima 10metarski salon kujna trpezaria 1 soba i wc.. kucata se naogja pred kargoto dutlok blisku do stadionot i e na glavna ulica koja shto se planira glavna ulica koridor glaven pat za kicevo ,mavrovo... lokacijata e perfektna za rabotaa moze da se otvori mini market kucata ima dve markici celosna legalizacija so imoten list ..mini zgrada...vredi da se vidi ... moze vo sekoje vreme da se vidi..Moze zamena so stanoj !
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione