Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 180m2 vo Gostivar

0 MKD

Shitet nga: Vasko 20 Maj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Gostivar
Se prodava kukja na Ilija Anteski-balindol ispod fabrikata gorni polog so povrsina od 100m2 I dvorno zemjiste od 860m2 na koja ima markica za izgradba na uste edna kukja
Cena po dogovor
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione