Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA OD 505M2 VO GOSTIVAR

Shitet nga: Pavle 08 Gush 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Gostivar
Се продава куќа на главна улица во близина на семафорите на автопатот Скопје-Охрид. Куќата има 110м2 локал и 2 спрата со по 150м2/1. Квадратурата на целата парцела е 505м2. Со комплетна документација. ЦЕНА 190 000 ЕВРА СО ПРОСТОР ЗА ДОГОВОР
Në fillim