Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka p+2 lokal 80m2 centar so dvor od 260m2

Shitet nga: abdulfet mani 09 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Gostivar
Se prodava ili zamena so stan cena po dogovor
abdulfet mani
0038970557537
Leaflet
Në fillim