Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA VO DUTLOK

0 MKD

Shitet nga: Svetlana 26 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Gostivar
Se prodava kukja vo naselba Dutlok vo blizina na srednoto ekonomsko uciliste i gimnazijata. Kukjata raspolaga so dvor od 500 m2 i e na ubava i mirna lokacija, Gradbata e postara, no kukjata e celosno opremena i vednash vseliva i istata e na 2 kata. Dvorot e so takva povrshina, sto dokolku se gradi, mozat da se izgradat dve kjuki. Lokacijata na kukjata e pogodna, blisku do parkot, bolnicata i na 10 minuti od centar.
Cena 135 000€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione