Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKI VO GOSTIVAR

Shitet nga: ST 18 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Gostivar
Gostivar - kuca p+2 so 1200 m2 dvor
Gostivar - kuca so 160 m2 dvor
Beograd - kuca so 760 m2 dvor

Isto taka se prodava i masina za proizvodstvo na karameli i lokum

ceni povolni
Leaflet
Në fillim