Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sprat od kuka so podrum i dvorno mesto

Shitet nga: МАРТИНА 28 Qer 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ngrohje
Komuna
Gostivar
Se prodava sprat od kukja na visoko prizemje so dve golemi spalni, kujna i dneven prestoj, 3 zasebni terasi, so podrum i dvorno mesto.
МАРТИНА
078/282-311
Leaflet
Në fillim