Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stara ruinirana kuka od 280m2 vo Kavadarci

35 000 EUR

Shitet nga: evica 23 Dhj 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Kavadar
се продава стара руинирана куќа на ул.1 мај бр 6 во Кавадарци,градежна парцела е 280м2.по ДУП подрум,деловни простори 2 ката и поткровје цена 35.000 евра 070/218-799
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione