Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Kicevo

0 MKD

Shitet nga: Goran 09 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Kujkata e vo selo Osoj-Kicevo,ima vnatresna povrsina od 180m2, i nadvoresna okolu 1000m2, legalizirana,struja, voda, kanalizacija, i moznost za gradba uste na minimum 2 kujki.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione