Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 750m2 vo s Grdovci

25 000 EUR

Shitet nga: Goce 31 Mar 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Koçan
Se prodava kukja vo s.grdovci(kocansko) 1 sprat + 2 podruma i letna kujna so pretsobje,kupatilo i soba za dneven predstoj
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione