Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 140m2 vo Kocani

Shitet nga: SLOBODAN / SILVANA 17 Dhj 02:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Koçan
kukata moze da se razgleda vo sekoe vreme, e vo centarot na gradot nad avtobuska stanica na ulica Edvard Kardelj 40,, denesno poznata kako Ivan Ivanov Balasov,,, vednas vseliva posetete ne i pogledajte ja.. obikolena e so ubav dvor ...i ograda....
SLOBODAN / SILVANA
075/691-672 , 077946451
Leaflet
Në fillim