Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka so namalena cena vo Centar

36 000 EUR

Shitet nga: Nadica 20 Qer 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Koçan
Se prodava kukja vo centarot na Kochani,vo Strishani so namalena cena, vednash vseliva.Dvorno mesto 150 m2, i 100m2 zemjiste pod zgrada. Chist imoten list!
Kontakt Nadica 075 240 458
Leaflet
Në fillim