Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Kocani

0 MKD

Shitet nga: Дејан 08 Shk 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава куќа во Кочани, вселива, во централното градско подрачје, на ул.Вита Поп Јорданова бр.42 (Доклевец). Заинтересираните може да се јават за гледање на куќата во секое време.
Цена по договор
Контакт лице во Македонија: Здравко
телефон:+38970232741
Контакт лице во странство: Дејан
телефон:+35677111251
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione