Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Kocani

Shitet nga: Liljana 18 Pri 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Koçan
Se prodava kukja na ul. Brakja Stavrevi br.2 vo Kocani vo strogiot centar na gradot.Vkupna povrsina na plac 400m2.Cena po dogovor
Liljana
072216464
Leaflet
Në fillim