Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo s Trkanje kaj crkvata

20 000 EUR

Shitet nga: Kata 29 Qer 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Koçan
Kuka vo s Trkanje kaj crkvata
Leaflet
Në fillim