Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DY SHTEPI AFER SHKOLLES NAIM FRASHERI

Shitet nga: AZIZ 08 Gush 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Shiten dy shtepi afer shkolles Naim Frasheri rruga Abdulla Presheva nr.1A, shtepit posedojn 900 m2 oborr . Shtepit posedojn te gjith dokumentacionin e rregullt jan te urbanizuara. shtepia e re posedon 240 m2 kurse e vjetra 100 m2 ka plan edhe per nje shtepi te urbanizuar. cmimi sipas marrveshjes
Në fillim