Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

EKSTRA KUKA VO KUMANOVO

130 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 30 Qer 13:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo Kisela Voda 79 560 ЕУР
Stan vo Karpos 250 ЕУР
Kancelarii vo Centar park 700 ЕУР
EKSTRA STAN VO ZELEZARA 62 700 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Se prodava kuka od 411m2 komplet izrenovirana, so 3-spalni, dnevna, kujna, trpezarija, podrum, golema terasa, dvorno mesto od 340m2 dobro uredeno.Cenata e dogovorliva.
Evidenten broj 29270
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
PLAC ZA GRADBA VO KISELA VODA - A2 -
Prazen stan kaj Simpo 150 ЕУР
STAN BO BLIZINA NA STARA RAMPA K VODA 61 200 ЕУР
SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO PRZINO 150 ЕУР
Në fillim