Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka 206m2 na bul.Oktomvriska revolucija-Kumanovo

Shitet nga: saso 23 Dhj 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се продава дел од куќа со посебен влез и двор,атрактивна локација на почеток на бул.Октомвриска револуција на 50м од “Градска пекара“ со стамбена површина од 160m2 со три тераси една покриена од 30m2 и две 10 m2.Плац од 206м2 вкупна површина и маркица за градба на површина од около 100м2 п+4+п. ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Leaflet
Në fillim