Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka Macja Glava Kumanovo Romanovce

95 000 EUR

Shitet nga: Sasko Dje 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Куќа од 220м2 која иде комплетно со сите документи, легализирана, како градежно земјиште со вцртана маркица, со оградено дворно место од 1600м2 со зид со минимална висина од 2-2.5метри и плус можност за продажба на нива од 7000м2 до парцелата со куќата. Има загарантиран пристап со направен пат до парцелата.
Локација Мачја Глава на пат меѓу Куманово и с. Романовце.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione