Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka nad Sokolana

75 000 EUR

Shitet nga: Sanja 09 Maj 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Kucata ima 200m2 pod gradba ( prizemje i dva kata) plus prostrano dvorno mesto. Celosno renvirana vodovodna instalacija (sanitarija i kupatila). Ima garaza i dva vleza. Imoten list so pravo na sopstvenost.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione