Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 150m2 vo Kumanovo

69 000 EUR

Shitet nga: Marjan 25 Korr 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Куќата се наоѓа на Пчински пат, изградена е 2012година. Има 2 спрата, на кои има дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба и 2 детски соби, купатило и гостинско wc. Има подрум и дворно место од 300 м2.
Leaflet
Në fillim