Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 200m2 vo Kumanovo na ubava lokacija

0 EUR

Shitet nga: Biljana Nikolovska 09 Korr 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kuca na ulica Vasil Dragomanski, prilicno renovirana, so moznost za dogradba, sreden dvor, garaza, so moznost za ziveenje na dve familii informacii na telefon 072 267 993 Mira
Biljana Nikolovska
Në fillim