Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka od 90m2 vo Kumanovo

22 000 EUR

Shitet nga: stefanj 08 Gush 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Се продава куќа во населба карпош - рајкова куќа.плац 660 м2 објект 94. приватизирано и чист имотен лист. Улица 44 цена поволна.Само за сериозни купувачи Ве молам
stefanj
076456406
Leaflet
Në fillim