Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka so dvor od 417m2

Shitet nga: anita 27 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Prodavam kuka vo osnova 137m2 i dvor od 417m2 vo nas.Babin Dol. Kukata e karabina so gradezna dozvola vnesena vo imoten list.Ima podrum , dva kata i potkrovje.
Leaflet
Në fillim