Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Centarot na gradot

0 MKD

Shitet nga: Пандора 25 Shk 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се продава или се изнајмува куќа на три спрата со површина во основа од 140м2 (вкупно 320м2) со сопствено централно греење и двор од 100м2 во центар на градот спроти Домаќинка
Првите два спрата се деловен простор.
Погодна за кол центар хотел,градинка,ординација,школо,магацин...
Пандора
+389 70 334 729
Leaflet
Në fillim