Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Divo Naselje Kumanovo

0 EUR

Shitet nga: АЛЕКСАНДАР 01 Maj 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Се продава куќа на ул.Абдула прешева број 27.
Информации на 070 517 407- Зоран
АЛЕКСАНДАР
071847007
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione