Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KUKA VO KUMANOVO

100 EUR

Shitet nga: Стојанче Трајковски Dje 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Стојанче Трајковски
077646556
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БЕДИЊЕ ВО КУМАНОВО ВО БЛИЗИНА НА ФЗЦ 11 ОКТОМВРИ А.Д., НА УЛ. 11-ТИ НОЕМВРИ БР.274

КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 300 m2 И ДВОРНА ПОВРШИНА(ПАРЦЕЛА) ОД 800 m2. ПОВРШИНАТА НА КУЌАТА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМЈЕ(КАТ) СО 4 СОБИ И ВТОР КАТ СО 6 СОБИ.

КУЌАТА Е ОРГАНИЗИРАНА СО ДВА ПОСЕБНИ ВЛЕЗА. ВНАТРЕШНАТА ПОВРШИНА СОДРЖИ 3 СПАЛНИ СОБИ, 2 ДНЕВНИ СОБИ, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, ГОЛЕМ САЛОН, 2 ДЕТСКИ СОБИ, 2 ХОДНИКА, КУПАТИЛО И ГОЛЕМ БАЛКОН.

НА ПАРЦЕЛАТА СЕ ПРОСТИРА ГАРАЖАТА И ИМА ПОВЕЌЕ ПАРКИНГ МЕСТА.

КУЌАТА Е НА МНОГУ УБАВА ЛОКАЦИЈА НА 2 km ОД ЦЕНТАРОТ И ПЛОШТАДОТ НА ГРАДОТ.

КУЌАТА НЕ Е ОПРЕМЕНА И Е СПРЕМНА ЗА ЖИВЕЕЊЕ. ИМА ИНСТАЛИРАН ВОДОВОД И СТРУЈА, ИМА МОЖНОСТ И ЗА СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА/ЗАТОПЛУВАЊЕ СО ИНСТАЛИРАНИ ПОТРЕБНИ ЦЕВКИ.

КУЌАТА Е СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 077/646-556 СТОЈАНЧЕ
Стојанче Трајковски
077646556
Leaflet
Në fillim