Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Kumanovo

0 MKD

Shitet nga: Tanja Dje 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se prodava kuca na ulica Dragojlo Dudic23 Kumanovo potocno dve ilici nad potok serava plac od 760 metri kvadratni i tri garazi so povrsina od 52metri kvadratni koi mozat da se prenamenat vo deloven prostor imoten list 1/1.
Tanja
 
071234190
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione