Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo naselba Babin Dol

0 EUR

Shitet nga: Milena 31 Korr 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
se prodava kuca vo naselba Babin Dol
so prizemje, 2 sprata po 137 kvadrati, dve terasi so 35 kvadrati plus potkrovje

telefon za kontakt: 078/ 949-259
Milena

cena po dogovor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione